Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat kisat 1.11.18
Torstai-iltana pidettiin Seuramestaruuscupin viimeinen osakilpailu, vaudittomat. Palkintojen jako cupiin ahkerasti osallistuineille jaetaan seuran PalkintoGaalassa sunnuntaina 25.11.18.
Tulokset:
Tulokset
Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat kisat 1.11.18
Torstai-iltana pidettiin Seuramestaruuscupin viimeinen osakilpailu, vaudittomat. Palkintojen jako cupiin ahkerasti osallistuineille jaetaan seuran PalkintoGaalassa sunnuntaina 25.11.18.
Tulokset:
Nurmijärven Yleisurheilun seuranmestaruuscup 2012
lopputulokset
Sarjojen kolme parasta palkitaan seuran päättäjäisissä 2.12.2012. Lisäksi palkitaan kaikkiin lajeihin osallistuneet (merkitty lihavoidulla ja kursivoidulla tekstillä)
T7 (2005)
1 Oona Ketomäki 37
2 Eveliina Nurminen 10
2 Anniina Forsström 10
4 Pinja Kylmänen 7
5 Anni Meriläinen 5
T8 (2004)
1 Inkaliina Nurminen 37
2 Salla Hyvönen 20
3 Nette-Nina Hiltunen 15
4 Kerttu Kilpeläinen 13
5 Jenni Kotamäki 7
6 Emilia Kapanen 5
T9 (2003)
1 Suvi Porokari 39
2 Suvi Rantala 34
3 Adele Vuorinen 17
3 Jenna Lamio 17
5 Ella Pajasmaa 10
6 Eveliina Julkunen 7
7 Annukka Lönnrot 2
T10 (2002)
1 Nea Kylmänen 51
2 Essi Kärhä 27
3 Oona Mustonen 10
3 Jemina Saari 10
5 Janette Lohilahti 7
6 Fabienne Kögel 5
T11 (2001)
1 Venla Röpelinen 30
1 Petra Häggqvist 30
3 Ilona Nourrisson 24
4 Amanda Vuorinen 10
T12 (2000)
1 Emmi Pajasmaa 50
2 Stella Vaittinen 41
3 Liina Ylikotila 36
4 Ada Laitala 3
T13 (1999)
1 Sanni Pajasmaa 44
2 Viivi Lehikoinen 42
3 Kati Rinnekari 35
4 Heidi Mustonen 7
5 Jenna Kylmänen 5
5 Nadja Krasivskaya 5
T14-15 (1997-1998)
1 Pinja Porokari 33
2 Ida Andersson 24
2 Minja Nurminen 24
4 Nelli Saves 20
5 Heidi-Maria Jäkälä 14
6 Emilia Haakana 10
7 Kantelinen Nelli 3
P7 (2005)
1 Rasmus Puhakka 37
2 Eero Laine 24
3 Rolf Vuorinen 19
4 Oskari Huppunen 10
4 Luukas Samuel Lahti 10
6 Arttu Kattelus 5
P8 (2004)
1 Eemil Laine 37
2 Toni Rinnekari 29
2 Leevi Leskelä 29
4 Samuli Heiskanen 18
5 Justus Kankaanpää 11
6 Elias Enckel Elias 7
P9 (2003)
1 Aku Rissanen 47
2 Aleksi Hämäläinen 10
3 Samu Käyhty 5
P10 (2002)
1 Matias Ketomäki 51
2 Aleksi Viisanen 25
3 Luukas Jääskeläinen 10
P11 (2001)
1 Markus Mero 37
2 Kimi Rinnekari 34
3 Heikki Rahkila 32
4 Mikael Wikman 15
5 Akseli Tiainen 10
6 Joona Kalliomäki 7
P12 (2000)
1 Oliver Alakörkkö 45
2 Matias Meriläinen 42
3 Simo Kauppila 29
4 Eelis Arokoski 7
P13 (1999)
1 Tuukka Röpelinen 30
2 Väinö Savolainen 10
P14-15 (1997-1998)
1 Oskari Lehtonen 30
2 Teemu Mustonen 10
Seuranmestaruusmaastot | 03.10.2020 | |
Silja Line Seurakisat 5 | 24.09.2020 | |
Aikuisten urheilukoulun 7-ottelu (päivitetty 15.9.) | 14.09.2020 | |
Silja Line Seurakisat 4 (korjattu) | 06.09.2020 | |
Syysmoukari 1 | 25.08.2020 | |
Viikkokisa (avoin seurakisa) | 25.08.2020 | |
Viikkokisa (avoin seurakisa) - Lisälajit | 25.08.2020 | |
NYU avoimet seuranmestaruuskisat | 17.08.2020 | |
Silja Line Seurakisat 2 | 06.08.2020 | |
Silja Line Seurakisat 1 | 20.07.2020 | |
Klaukkalan hyppykisat 2 | 27.06.2020 | |
Klaukkalan hyppykisat 1 | 16.06.2020 | |
Klaukkalan sprintit | 02.06.2020 | |
Klaukkalan moukarikisa | 02.06.2020 | |
Tulokset talviviikkokisa 4 | 06.05.2020 | |
Tulokset talviviikkokisa 3 | 16.01.2020 | |
Uudyn vauhdittomien hyppyjen pm-kilpailut 2020 | 06.01.2020 |
Tulokset talviviikkokisa 2 | 03.12.2019 | |
Tulokset talviviikkokisa 1 | 03.12.2019 | |
Vauhdittomat kisat 7.11.19 | 13.11.2019 | |
Klaukkalan syysmoukari 2 / 2019 ja seuran mestaruustonnit | 10.09.2019 | |
Tuloset viikkokisa 5 | 05.09.2019 | |
Klaukkalan syysmoukari 1 / 2019 | 03.09.2019 | |
Uudyn pm 9-15v, 24.-25.8.2019, Klaukkalan Urheilupuisto | 25.08.2019 | |
Seuranmestaruuscupin tilanne 2019 | 22.08.2019 | |
NYU Viikkokisa 4 | 10.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 3 | 01.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 2 | 01.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 1 | 01.08.2019 | |
Hippo-olympialaiset 28.5.19 | 03.06.2019 | |
Klaukkalan sprintit 27.5.19 | 03.06.2019 | |
Klaukkalan kevätmoukari 2 / 2019 | 14.05.2019 | |
Klaukkalan kevätmoukari 1 / 2019 | 07.05.2019 | |
Seuran mestaruusmaastot 16.4.19 | 05.05.2019 | |
Tulokset talviviikkokisa 6 | 10.04.2019 | |
Tulokset talviviikkokisat 5 | 02.02.2019 |
Tulokset talviviikkokisa 4 | 26.12.2018 | |
Tulokset valviviikkokisa 3 | 26.12.2018 | |
Tulokset talviviikkokisa 2 | 26.12.2018 | |
Tulokset talviviikkokisa 1 | 26.12.2018 | |
PalkintoGaalassa palkitut | 09.12.2018 | |
Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat | 03.11.2018 | |
Seuraleiri, lentävä 20m 5.10.2018 | 24.10.2018 | |
Tulokset seuranmestaruus 1 | 29.08.2018 | |
Tulokset T/P 7-8 v. seuranmestaruus kisat | 29.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 5 | 26.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 4 | 16.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 3 | 29.06.2018 | |
Viikkokisa 2 tulokset | 20.06.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 1 | 20.06.2018 | |
31 Hippo-olympialaiset 2018 | 28.05.2018 | |
Tulokset Pikajuoksukisat 14.5 | 28.05.2018 | |
Tulokset Maaniitun maastot 9.4 | 28.05.2018 | |
Tulokset viikkokisa 7 | 28.05.2018 | |
Tulokset talviviikkokisasarjan viikkokisa 6 | 28.05.2018 | |
Seuran mestaruus maastot 23.4 | 22.04.2018 |