Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat kisat 1.11.18
Torstai-iltana pidettiin Seuramestaruuscupin viimeinen osakilpailu, vaudittomat. Palkintojen jako cupiin ahkerasti osallistuineille jaetaan seuran PalkintoGaalassa sunnuntaina 25.11.18.
Tulokset:
Tulokset
Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat kisat 1.11.18
Torstai-iltana pidettiin Seuramestaruuscupin viimeinen osakilpailu, vaudittomat. Palkintojen jako cupiin ahkerasti osallistuineille jaetaan seuran PalkintoGaalassa sunnuntaina 25.11.18.
Tulokset:
Klaukkalan kevätmoukari I
Klaukkalan koulun kenttä
4.5.2014
TULOKSET
M Moukari
1. Sami Kilpeläinen 1977 Vantaan Salamat 34,90
34,90 X X X X 34,73
Jari Niemi 1974 Vantaan Salamat NM
X X X X X X
P10 Moukari
1. Mikko Huhta 2004 Vihdin Viesti 18,79
X X X 16,30 18,79 X
2. Leevi Leskelä 2004 Nurmijärven Yleisurheilu 15,60
13,61 11,44 13,60 15,60 14,12 13,23
3. Toni Rinnekari 2004 Nurmijärven Yleisurheilu 13,63
X X 13,63 X 10,95 X
P11 Moukari
1. Samu Käyhty 2003 Nurmijärven Yleisurheilu 17,67
14,94 17,67 X X X 17,52
P12 Moukari
1. Aleksi Viisanen 2002 Nurmijärven Yleisurheilu 27,13
26,69 26,29 27,13 25,58 26,77 X
2. Matias Ketomäki 2002 Nurmijärven Yleisurheilu 22,93
20,22 19,32 X 22,56 X 22,93
P13 Moukari
1. Tobias Söderholm 2001 Sjundeå IF 42,22
X X 40,18 42,22 X 40,53
2. Kimi Rinnekari 2001 Nurmijärven Yleisurheilu 32,81
32,81 X 32,70 30,31 X 32,08
N Moukari
1. Inga Linna 1995 Riihimäen Kisko 55,82
X 55,82 54,83 55,79 X 54,53
2. Tiina Rinnekari 1996 Nurmijärven Yleisurheilu 54,92
54,90 X 53,96 X 54,92 X
Heli Rinnekari 1994 Nurmijärven Yleisurheilu NM
X X X X X X
T9 Moukari
1. Oona Ketomäki 2005 Nurmijärven Yleisurheilu 13,74
13,74 11,67 12,93 8,29 11,24 13,00
T12 Moukari
1. Iida Uosukainen 2002 Espoon Tapiot 25,95
25,95 X X X X X
2. Elisa Huhta 2002 Vihdin Viesti 18,52
16,89 18,09 18,52 17,66 17,19 X
T13 Moukari
1. Emma Uosukainen 2001 Espoon Tapiot 35,78
35,78 34,56 X 33,71 34,78 X
2. Sanni Kuparinen 2001 Janakkalan Jana 28,05
X X X X X 28,05
T15 Moukari
1. Kati Rinnekari 1999 Nurmijärven Yleisurheilu 45,11
41,51 45,11 X X 43,36 X
2. Emma Uosukainen 2001 Espoon Tapiot 35,26
X X 32,71 32,89 35,26 X
3. Sanni Kuparinen 2001 Janakkalan Jana 28,37
X 26,54 X 28,37 X X
4. Iida Uosukainen 2002 Espoon Tapiot 22,76
X 22,13 X 21,45 22,76 X
Seuranmestaruusmaastot | 03.10.2020 | |
Silja Line Seurakisat 5 | 24.09.2020 | |
Aikuisten urheilukoulun 7-ottelu (päivitetty 15.9.) | 14.09.2020 | |
Silja Line Seurakisat 4 (korjattu) | 06.09.2020 | |
Syysmoukari 1 | 25.08.2020 | |
Viikkokisa (avoin seurakisa) | 25.08.2020 | |
Viikkokisa (avoin seurakisa) - Lisälajit | 25.08.2020 | |
NYU avoimet seuranmestaruuskisat | 17.08.2020 | |
Silja Line Seurakisat 2 | 06.08.2020 | |
Silja Line Seurakisat 1 | 20.07.2020 | |
Klaukkalan hyppykisat 2 | 27.06.2020 | |
Klaukkalan hyppykisat 1 | 16.06.2020 | |
Klaukkalan sprintit | 02.06.2020 | |
Klaukkalan moukarikisa | 02.06.2020 | |
Tulokset talviviikkokisa 4 | 06.05.2020 | |
Tulokset talviviikkokisa 3 | 16.01.2020 | |
Uudyn vauhdittomien hyppyjen pm-kilpailut 2020 | 06.01.2020 |
Tulokset talviviikkokisa 2 | 03.12.2019 | |
Tulokset talviviikkokisa 1 | 03.12.2019 | |
Vauhdittomat kisat 7.11.19 | 13.11.2019 | |
Klaukkalan syysmoukari 2 / 2019 ja seuran mestaruustonnit | 10.09.2019 | |
Tuloset viikkokisa 5 | 05.09.2019 | |
Klaukkalan syysmoukari 1 / 2019 | 03.09.2019 | |
Uudyn pm 9-15v, 24.-25.8.2019, Klaukkalan Urheilupuisto | 25.08.2019 | |
Seuranmestaruuscupin tilanne 2019 | 22.08.2019 | |
NYU Viikkokisa 4 | 10.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 3 | 01.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 2 | 01.08.2019 | |
Tulokset Viikkokisa 1 | 01.08.2019 | |
Hippo-olympialaiset 28.5.19 | 03.06.2019 | |
Klaukkalan sprintit 27.5.19 | 03.06.2019 | |
Klaukkalan kevätmoukari 2 / 2019 | 14.05.2019 | |
Klaukkalan kevätmoukari 1 / 2019 | 07.05.2019 | |
Seuran mestaruusmaastot 16.4.19 | 05.05.2019 | |
Tulokset talviviikkokisa 6 | 10.04.2019 | |
Tulokset talviviikkokisat 5 | 02.02.2019 |
Tulokset talviviikkokisa 4 | 26.12.2018 | |
Tulokset valviviikkokisa 3 | 26.12.2018 | |
Tulokset talviviikkokisa 2 | 26.12.2018 | |
Tulokset talviviikkokisa 1 | 26.12.2018 | |
PalkintoGaalassa palkitut | 09.12.2018 | |
Seuranmestaruuscup - Vauhdittomat | 03.11.2018 | |
Seuraleiri, lentävä 20m 5.10.2018 | 24.10.2018 | |
Tulokset seuranmestaruus 1 | 29.08.2018 | |
Tulokset T/P 7-8 v. seuranmestaruus kisat | 29.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 5 | 26.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 4 | 16.08.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 3 | 29.06.2018 | |
Viikkokisa 2 tulokset | 20.06.2018 | |
Tulokset Viikkokisa 1 | 20.06.2018 | |
31 Hippo-olympialaiset 2018 | 28.05.2018 | |
Tulokset Pikajuoksukisat 14.5 | 28.05.2018 | |
Tulokset Maaniitun maastot 9.4 | 28.05.2018 | |
Tulokset viikkokisa 7 | 28.05.2018 | |
Tulokset talviviikkokisasarjan viikkokisa 6 | 28.05.2018 | |
Seuran mestaruus maastot 23.4 | 22.04.2018 |