Ilmoittautuneet

KLAUKKALAN SPRINTIT 02.06.2020, LOPULLINEN ILMOITTAUTUNEIDEN LISTA
(päivitetty 31.5. klo 21.07)

Ilmoittautuminen on päättynyt ja alla lopullinen ilmoittautuneiden lista kilpailunumeroineen. Listassa näkyy myös jokaisen urheilijan lajit, calling aika, oman erän starttiaika, erän numero ja ratanumero.

# Nimi Seura Calling Startti Sarja Laji Erä Rata
341 Sara Ahlfors Helsingfors IFK 19.08 19.31 T15 100m 3 6
122 Vera Ahlfors Helsingfors IFK 18.44 19.07 T11 100m 3 4
146 Olli Auranen Nurmijärven Yleisurheilu 17.25 17.40 P11 60m aidat 1 2
      18.36 18.51 P9 100m 1 7
209 Frida Blomfelt Esbo IF 17.39 17.54 T13 60m aidat 1 6
      18.56 19.15 T13 100m 2 1
342 Fanny Böhling Borgå Akilles 19.08 19.27 T15 100m 2 4
174 Tommy Carlsson Esbo IF 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 5
      18.36 18.55 P11 100m 2 3
399 Georg Dunkel Helsingin Kisa-Veikot 19.20 19.39 M 100m 1 2
124 Fanny Finell Borgå Akilles 18.44 19.03 T11 100m 2 4
344 Ida Finell Borgå Akilles 19.08 19.31 T15 100m 3 7
307 Sonja Hakala Helsingin Kisa-Veikot 19.28 19.47 N 100m 1 2
337 Olavi Halonen Hyvinkään seudun Urheilijat 18.13 18.28 P15 100m aidat 1 5
135 Eevi Hautaniemi Lahden Ahkera 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 7
      18.44 19.07 T11 100m 3 2
345 Vilja Hautaniemi Lahden Ahkera 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 2
      19.08 19.27 T15 100m 2 8
315 Olivia Heino Turun Urheiluliitto 19.24 19.43 N19 100m 1 5
144 Helmi-Tuuli Heiskanen Kenttäurheilijat -58 18.32 18.47 T9 100m 1 5
171 Pyry Heiskanen Kenttäurheilijat -58 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 4
      18.36 18.55 P11 100m 2 2
331 Kalle Hirvi Kirkkonummen Urheilijat 19.20 19.35 P15 100m 1 6
134 Sara Honkakangas Laitilan Jyske 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 5
      18.44 19.03 T11 100m 2 6
167 Daniel Honkala Nurmijärven Yleisurheilu 18.36 18.51 P11 100m 1 2
175 Taika Huttunen Kenttäurheilijat -58 18.32 18.47 T9 100m 1 4
210 Nea Hyrsylä Vihdin Viesti 18.56 19.11 T13 100m 1 6
323 Aleksi Hämäläinen Nurmijärven Yleisurheilu 19.20 19.39 M17 100m 1 7
243 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 2
      19.04 19.19 P13 100m 1 8
346 Kiia Ihanmäki Laitilan Jyske 17.56 18.11 T15 80m aidat 1 3
      19.08 19.23 T15 100m 1 3
132 Neela Ihanmäki Laitilan Jyske 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 6
      18.44 18.59 T11 100m 1 2
311 Sinikka Illaru Vihdin Viesti 19.28 19.47 N 100m 1 7
211 Pihla Jaakola-Siimes Nurmijärven Yleisurheilu 18.56 19.11 T13 100m 1 7
166 Adrian Jakobsson Esbo IF 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 3
      18.36 18.55 P11 100m 2 5
347 Nathalie Jakobsson Esbo IF 19.08 19.27 T15 100m 2 3
165 Paavo Jokitalo Nurmijärven Yleisurheilu 17.25 17.40 P11 60m aidat 1 5
      18.36 18.51 P11 100m 1 6
349 Charlotte Kajander Helsingfors IFK 19.08 19.31 T15 100m 3 2
212 Saana Kajander Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.39 17.54 T13 60m aidat 1 4
      18.56 19.11 T13 100m 1 5
127 Veera Keskinen Vihdin Viesti 18.44 19.07 T11 100m 3 6
200 Kasperi Kontola Nurmijärven Yleisurheilu 19.04 19.19 P13 100m 1 5
213 Oona Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu 18.56 19.11 T13 100m 1 8
201 Rasmus Kortesoja Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 4
      19.04 19.19 P13 100m 1 3
333 Samuel Koski Viipurin Urheilijat 18.13 18.28 P15 100m aidat 1 3
      19.20 19.35 P15 100m 1 7
316 Nea Kylmänen Nurmijärven Yleisurheilu 19.24 19.43 N19 100m 1 6
161 Julius Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 6
      18.36 18.55 P11 100m 2 6
350 Lumia Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 7
      19.08 19.27 T15 100m 2 6
102 Liia Lehiö Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 4
      18.44 19.07 T11 100m 3 5
351 Emma Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu 17.56 18.11 T15 80m aidat 1 2
      19.08 19.23 T15 100m 1 6
352 Sanni Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu 17.56 18.11 T15 80m aidat 1 6
      19.08 19.23 T15 100m 1 2
160 Topias Leinonen Nurmijärven Yleisurheilu 17.25 17.40 P11 60m aidat 1 3
      18.36 18.51 P11 100m 1 5
204 Nuutti Leppänen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 5
      19.04 19.19 P13 100m 1 4
104 Emma Liikkanen Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 2
      18.44 19.03 T11 100m 2 2
244 Kaspian Lindholm Esbo IF 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 6
370 Carla Liukkonen Espoon Tapiot 19.24 19.43 N19 100m 1 4
377 Verneri Lopperi Mäntyharjun Virkistys 19.20 19.39 M 100m 1 4
105 Peppi Lucas Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 3
      18.44 18.59 T11 100m 1 4
159 Vesa Lyytinen Nurmijärven Yleisurheilu 18.36 18.55 P11 100m 2 7
318 Anni Lähdemäki Riihimäen Kisko 19.24 19.43 N19 100m 1 3
368 Venla Lähdemäki Riihimäen Kisko 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 8
150 Eemeli Makkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 2
      18.36 18.55 P11 100m 2 4
378 Sirpa Malmströn Nurmijärven Yleisurheilu 19.28 19.47 N 100m 1 4
376 Veli-Matti Mannila Helsingin Tarmo 19.20 19.39 M 100m 1 3
354 Venla Martikainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 17.56 18.11 T15 80m aidat 1 4
      19.08 19.23 T15 100m 1 5
329 Sauli Mokkila Nurmijärven Yleisurheilu 19.20 19.39 M17 100m 1 5
143 Lotta Montonen Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 1
142 Mira Montonen Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 2
149 Jere Mourujärvi Nurmijärven Yleisurheilu 17.25 17.40 P11 60m aidat 1 4
      18.36 18.51 P11 100m 1 3
353 Selma Mäenpää Nurmijärven Yleisurheilu 19.08 19.31 T15 100m 3 8
106 Heta Mösö Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 6
      18.44 19.07 T11 100m 3 3
107 Martta Mösö Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 5
      18.44 19.03 T11 100m 2 5
312 Jenna Nevanperä Ilmajoen Kisailijat 19.28 19.47 N 100m 1 5
217 Silja Niemi Mäntsälän Urheilijat 18.56 19.15 T13 100m 2 4
140 Vivian Niemi Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 8
314 Kati Oikarinen Helsingin Kisa-Veikot 19.28 19.47 N 100m 1 6
139 Anna Ollikainen Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 7
147 Jere Paananen Nurmijärven Yleisurheilu 17.25 17.44 P11 60m aidat 2 1
      18.36 18.51 P11 100m 1 4
206 Joona Paananen Nurmijärven Yleisurheilu 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 3
      19.04 19.19 P13 100m 1 6
137 Lotta Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 3
355 Sara Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu 19.08 19.23 T15 100m 1 7
108 Karoliina Patosaari Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 4
      18.44 18.59 T11 100m 1 3
330 Carlos Peltonen Säkylän Urheilijat 19.20 19.39 M17 100m 1 6
110 Pihla Peltoniemi Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 1
      18.44 19.03 T11 100m 2 3
120 Onerva Pennonen Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.30 T11 60m aidat 1 2
      18.44 19.07 T11 100m 3 7
218 Emmi Piispanen Lahden Ahkera 18.56 19.15 T13 100m 2 8
221 Elsa Pinola Hyvinkään seudun Urheilijat 18.56 19.15 T13 100m 2 7
356 Sofia Puolakanaho Orimattilan Jymy 19.08 19.31 T15 100m 3 1
121 Jenna Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu 17.15 17.35 T11 60m aidat 2 3
      18.44 19.07 T11 100m 3 8
358 Iina Rantonen Viipurin Urheilijat 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 6
      19.08 19.23 T15 100m 1 4
222 Venla Reunanen Helsingfors IFK 18.56 19.15 T13 100m 2 3
313 Anni Ruotsalainen Helsingin Kisa-Veikot 19.28 19.47 N 100m 1 3
238 Aarne Ryynänen Nurmijärven Yleisurheilu 17.43 17.58 P13 60m aidat 1 7
      19.04 19.19 P13 100m 1 2
360 Emilia Rättö Hämeenlinnan Tarmo 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 3
      19.08 19.27 T15 100m 2 5
335 Tuomas Rättö Hämeenlinnan Tarmo 19.20 19.35 P15 100m 1 8
225 Celina Salonen Lahden Ahkera 17.39 17.54 T13 60m aidat 1 5
      18.56 19.15 T13 100m 2 6
320 Sinja Sarasto Riihimäen Kisko 19.24 19.43 N19 100m 1 2
226 Janni Savolainen Lahden Ahkera 17.39 17.54 T13 60m aidat 1 3
      18.56 19.11 T13 100m 1 4
336 Elliot Schmidt Borgå Akilles 18.13 18.28 P15 100m aidat 1 4
      19.20 19.35 P15 100m 1 5
227 Fanny-Amanda Seppälä Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 18.56 19.11 T13 100m 1 3
364 Elmiina Siikala Espoon Tapiot 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 5
      19.08 19.31 T15 100m 3 3
365 Siiri Siirtola Helsingin Kisa-Veikot 17.56 18.15 T15 80m aidat 2 4
      19.08 19.31 T15 100m 3 4
362 Saana Säilä Viipurin Urheilijat 17.56 18.11 T15 80m aidat 1 7
      19.08 19.27 T15 100m 2 7
130 Minja Toivanen Nurmijärven Yleisurheilu 18.44 18.59 T11 100m 1 6
235 Piitu Tourunen Lahden Ahkera 18.56 19.15 T13 100m 2 2
131 Emilia Tulokas Espoon Tapiot 18.44 18.59 T11 100m 1 5
136 Sofia Vesterinen Nurmijärven Yleisurheilu 18.32 18.47 T9 100m 1 6
366 Jenni Väänänen Lahden Ahkera 19.08 19.31 T15 100m 3 5
236 Ella Väisänen Asikkalan Raikas 18.56 19.15 T13 100m 2 5
207 Anton Ylärakkola Nurmijärven Yleisurheilu 19.04 19.19 P13 100m 1 7
367 Laura Ylönen Hyvinkään seudun Urheilijat 19.08 19.27 T15 100m 2 2