Seura cup 1 NYUn joukkue, 11.6 Riihimäki
NYU lähtee taistelemaan seuracup pisteistä maanataina 11.6 Riihimäelle, joukkue on valittu! Seura järjestää yhteiskuljetuksen kisapaikalle ja takaisin. Ole ystävällinen ja ilmoita mahdollisimman pian linkin kautta tarvitsetko yhteiskuljetusta vai tuletko omalla kyydillä?
Lähtö:
Bussi saapuu paikalle (vanha s-market, ABC kylmäasema) klo 15:45, startti klo 16 Klaukkala ABC Kylmäasema - Perttula -(16:25) Nurmijärvi KK las - Peltosaaren Urheilukenttä Riihimäki, Hj. Elonmaan katu 6
Paluu:
Bussi saapuu paikalle klo 21:00, startti n. klo 21:15-21:30 ,Riihimäki, Hj. Elonmaan katu 6 - Nurmijärvi KK las - Perttula - Klaukkala ABC kylmäasema
Elina Paananen
p. 040 563 6864
p. 040 5009312
NYUn joukkue | ||||||
T11 60m | Nea Pyykkö, Viiviliina Nurminen, Jenna Pyykkö | |||||
T11 1000m | Pihla Jaakola-Siimes, Minni Tuppura, Kaisla Jaakola- Siimes | |||||
T11 Pituus | Sarla Kakkola, Daniela Perklen, Milla Louhivuori | |||||
T11 Kiekko | Oona Korhonen, Milla Pihlava, Emma Liikkanen | |||||
P11 60m | Joona Paananen, Vesa Lyytinen | |||||
P11 1000m | Anton Kemppi, Jusu Huovinen | |||||
P11 pituus | Jonne Mourujärvi, Jere Paananen | |||||
P11 kiekko | Riku Korhonen, Jere Mourujärvi | |||||
T11 4x50m | Sarla Kakkola | |||||
Nea Pyykkö | ||||||
Pihla Jaakola-Siimes | ||||||
Viiviliina Nurminen | ||||||
Milla Pihlava | ||||||
P11 4x50m | Jusu Huovinen | |||||
Joona Paananen | ||||||
Jonne Mourujärvi | ||||||
Anton Kemppi | ||||||
Jere Paananen | ||||||
T13 60m | Thea Kolu, Elena Hämäläinen, Isabella Edelman | |||||
T13 1000m | Sara Parviainen, Camilla Lehtinen | |||||
T13 korkeus | Greta Laukala, Emma Lehtonen, Vaula Pispala | |||||
T13 keihäs | Oona Ketomäki, Sanni Lehtonen | |||||
4x100m | Elena Hämäläinen, Thea Kolu, Greta Laukala, Vaula Pispala | |||||
P13 60m | Roni Heikkonen, Timo Kukk, Aapo Ruhanen | |||||
P13 1000m | Kasperi Kemppainen, Osakari Huppunen | |||||
P13 korkeus | Rasmus Laapas | |||||
P13 keihäs | Luukas Lahti, Tuomas Teimonen | |||||
4x100m | Luukas Lahti, Tuomas Teimonen, Timo Kukk, Roni Heikkonen | |||||
T15 100m | Venla Lehtonen, Ida Polvinen | |||||
T15 2000m | Inkaliina Nurminen | |||||
T15 seiväs | Selma Mäenpää | |||||
T15 kuula | Emmi Kotamäki | |||||
4x100m | Inkaliina, Venla, Emmi, Selma | |||||
P15 100m | Jyri Mäkinen | |||||
P15 2000m | Aleksi Hämäläinen | |||||
P15 seiväs | Leevi Leskelä | |||||
P15 kuula | Mikko Huhta, Samu Käyhty | |||||
4x100m | Aleksi, Leevi, Jyri, Mikko, Samu | |||||
N17 200m | Erin Karjalahti, Essi Kärhä, Nea Kylmänen | |||||
N17 3-loikka | Jenni Kallioniemi | |||||
N17 kuula | Elisa Huhta, Jemina Saari | |||||
M17 200m | Sebastian Sparks, Marcus Kytölä | |||||
M17 3-loikka | Matias Ketomäki | |||||
M17 kuula | Kimi Rinnekari, Santtu Kotamäki | |||||