Kunniakierros, tukijat 2017

Nurmijärven Kunniakierroksen juoksijat ja tukijat 2017

Juoksija: Toni Asikainen Tukijat: Merja ja Ari Asikainen

Juoksija: Samuli Heiskanen Tukijat: Faac Nordic Ab, Suomen Terveystalo Oy, Tornion Asennus Oy, Valvova Oy Turvaratkaisut

Juoksija: Ilkka Hemmilä Tukijat: Juha Hemmilä, Marja Hemmilä, Tuomas Hemmilä

Juoksija: Jarmo Huppunen Tukijat: Finnkumu Oy, Holtab Oy

Juoksija: Oskari Kaarila Tukijat: Jyrki Kaarila

Juoksija: Sarla Kakkola Tukijat: Maija Kakkola, Petra Kakkola, Petteri Kakkola, Timo Kakkola, Markku Järvitalo, Liila Vaittinen

Juoksija: Linda Kanninen Tukijat: Autovahinkokeskus Oy, Marja-Leena Kankaanpää

Juoksija: Elisa Karru Tukija: Elisa Karru

Juoksija: Ari Ketomäki Tukijat: A. Soini Oy, Hollolan Viilu ja Laminaatti, Hsl Group Oy Skannauspalvelu,

Kosken Alumiinivalmiste Oy, Lasiliiri Oy, Profil-Lista Oy, Ventoniemi Oy

Juoksija: Matias Ketomäki Tukija: Kumart Oy

Juoksija: Oona Ketomäki Tukija: Heinolan Lukkohuolto Oy

Juoksija: Susanna Kinnari Tukija: Lauri Laine

Juoksija: Jyri Korhonen Tukija: Lassi Korhonen

Juoksija: Oona Korhonen Tukija: Nurmijärven Rakennuspelti Oy

Juoksija: Riku Korhonen Tukijat: Timo Airaksinen, Matti Korhonen

Juoksija: Elina Kotamäki Tukija: Kuntokruunu

Juoksija: Santtu Kotamäki Tukijat: Klaukkalan Fysikaalinen Hoitolaitos, Aino Kotamäki, Elina Kotamäki, Lauri Laine, Marja-Leena Laine, Raimo Laine, Terhi Rantamäki-Häkkinen, T:mi Rakennuspalvelu A. Kyllönen

Juoksija: Eemil Laine Tukijat: Mika Hormalainen, Lauri Laine, Raimo Laine

Juoksija: Eero Laine Tukijat: Elina Kotamäki, Marja-Leena Laine, Jarkko Lappalainen

Juoksija: Lauri Laine Tukijat: Aidon Oy, Autotalo Laakkonen Oy, Eltel Networks Oy, Enease Oy, Fennovoima Oy, Jarmo Harttunen, Intrum Justitia Oy, Petri Kalmi, Markku Lintunen, Tapani Markkula, Nurmijärven Sähkö Oy, Project Business Oy Finland, Rejlers Finland Oy Mittauspalvelut, Tietokoura Oy, Timo Ukkola

Juoksija: Greta Laukala Tukija: Arja Laukala

Juoksija: Oskari Lehtonen Tukijat: Marko Lehtonen, Jaana Kumpu, Ilkka Lehtonen, Lehtonen Racing Oy

Juoksija: Leevi Leskelä Tukijat: Jukka Leskelä, Pekka Leskelä, Marja Leskelä

Juoksija: Vesa Lyytinen Tukija: Nina Lyytinen

Juoksija: Markus Montonen Tukija: Marjatta Montonen

Juoksija: Mira Montonen Tukija: Marjatta Montonen

Juoksija: Jere Mourujärvi Tukijat: Rakennejouni Oy, Tilipalvelu Kati Mourujärvi

Juoksija: Jonne Mourujärvi Tukijat: Rakennejouni Oy,Tilipalvelu Kati Mourujärvi

Juoksija: Romea Nudel Tukijat: Minna Ijäs, Katri Skogström

Juoksija: Inkaliina Nurminen Tukija: Kaisa Suni

Juoksija: Nurminen Team (Tomi, Viiviliina ja Inkaliina) Tukijat: Enset Oy, Sirkku Isomäki, Jt-Logistiikka Oy, T:mi Kivi Viitanen, Juha Lindfors, Maarakennus Elg Oy, Ritva Nurminen, Tomi Nurminen, R-Kioski Nurmijärvi

Juoksija: Viiviliina Nurminen Tukija: Kaisa Suni

Juoksija: Emma Paananen Tukijat: Jenni Innilä, Ahti Paananen

Juoksija: Jere Paananen Tukijat: Antero Laitila, Kalevi Mäkelä

Juoksija: Joona Paananen Tukijat: Kati Järviö, Antero Laitila, Inga-Lill Mäkelä, Ahti Paananen, Katriina Paananen

Juoksija: Petri Paananen Tukijat: Klaukkalan Sähkötyö Oy, Ahti Paananen

Juoksija: Sara Parviainen Tukijat: Marjut Hankavaara, Jukka Parviainen, Tero Parviainen, Riitta Rättyä

Juoksija: Olivia Pohjonen Tukija: Markus Pohjonen

Juoksija: Pinja Porokari Tukijat: Pia Jaakkola, Tarja Kuha, Aino Laaksonen, Kari Peltonen, Lea Teräväinen,

Trilogia Consulting Oy, Mirja Yli-Kaitala

Juoksija: Heli Rinnekari Tukijat: GPP Perimeter Protection Oy, Luode Consulting Oy, Team Sportia Klaukkala

Juoksija: Kati Rinnekari Tukijat: Maanrakennus Maamyyrä, NB-tilipalvelut Oy, Pitopalvelu Sirpa Karjalainen,

Seladent Oy

Juoksija: Kimi Rinnekari Tukijat: Kaivuupalvelu Hynynen, Maanrakennus M&R Vaulamo Oy, Maarakennus Elg Oy, Nurmitapetti Oy, Sähkösoppi

Juoksija: Tiina Rinnekari Tukija: Vihannestukku J&A Mäkelä

Juoksija: Paavo Teräväinen Tukijat: A. E Hurme Oy, A-Bus Oy, Abc Asfaltti Oy, Aimo Laine Oy, Jukka Aimola, Aliurakointi J. Peltoniemi, Anterra Oy, Audia Riders Oy, Autohuolto T. Pispala Oy, Autolaitek Ky, Betonipumppaus Laatikainen, Betset Group Oy, Bitucomp Oy, Tuulikki Brodkin, Café Muru Oy, Comarcon Oy, Cössin Autopeltikorjaamo Ky, Elg-Yhtiöt Oy, Espek Pintakäsittely Oy, Fatgad Oy, Finnegrip Oy, Anna-Maria Haakana, Yrjö Handolin, Ilkka Hemmilä, Henkan Kuljetus Oy, Kari Hiltunen, Hinaus&Kuljetus R. Oksman Oy, Hyvinkään Viljankäsittely Oy, Hämeen Laaturemontti Oy, Ive Maarakennus Oy, Jesirec Oy, JH Mekaniikka Oy, JH-Rakennus- ja Energiahuolto Oy, Kalervo Jousi, Raimo Jousi, JR-Osa Oy, K ja J Rasi Oy,

K-Rauta Korpisaari, Kaivuu-Urakointi Kari Nyysti, Kalicon Oy, Kalliorakennus-Yhtiöt Oy, Kamtek Oy, Kanta-Kaivu Oy, Karin Ja Maurin Maanrakennus Oy, Kauko Kajolinna Ky, Kiinteistö Oy Mara, Kiinteistö Oy Mäntylaakso, Kiinteistöhuolto Sami Oy, Kiitosimeon Oy, Kirkkari Pekka T:mi, Konehuolto Pitkänen Ky, Konehuolto Timonen, Kimmo Konttila, Korsisaari Oy, KP Tili ja Konsultointi Ky, Kuisman Sora Oy, Kuljetus JJ Oksanen Oy, Kuljetus Esko Immonen Oy, Kuljetus J. Riiheläinen, Kuljetus Jan Ingman Oy, Kuljetus Karttunen Oy, Kuljetus Keijo Salminen, Kuljetus Keijo Virtanen Oy, Kuljetus Markku Jokinen Ky, Kuljetus Oy Ilmo Ovaska, Kuljetus Oy Tero Sallinen, Kuljetus R. Stenvall Oy, Kuljetus Timo Åberg, Kuljetus Toni Pae, Kuljetus-Haapiainen & Co Oy, Kuljetusliike Kimmo Anttila Oy, Kuljetusliike Matti Heikkilä Ky, Kuljetusliike Pentti Vuoriheimo, Kuljetusliike Ilpo Lehtinen, Kuljetusliike M.A.T. Saarinen, Kuljetusliike Reino Laakso, Kuljetusliike T. Teva Oy, Ky Bo Juslin, L. S. T. Kuljetus Oy, Lavarakenne Oy Paavo Teräväinen, Levypala Luukko Oy, Markku Lietolahti, LKV Klaus Siven Oy, Lounasravintola Karhunkorven Kievari, Maa-ala Kouhia Oy, Maalausurakointi Markku Ojamo Oy, Maanrakennus Arto Laaksonen, Maanrakennus Kari Lehtinen,

Maanrakennus M Jokinen Ky, Maanrakennus M&R Vaulamo Oy, Maanrakennus Sillanpää Oy, Mardiem,

Martelius +Tytöt Oy, Ritva Miettinen, Mika Juslin Oy, Moda Bronco, Moiski Oy, Monitoimirengas Ky, New Season Oy, NSP-Sähköpalvelu Oy, Nurmijärven Mosaiikkituote Oy, Nurmijärven Rakennushuolto Oy,

Nurmijärven Autovaraosa, Nurmijärven Kiinteistö Oy Ahmatie 4, Nurmijärven Puutekniikka Ky, Nurmijärven Rakennustarvike, Nurmijärven Taksikuljetus Oy, Nurmijärven Teräskone Oy, Nurmiprint Oy, Nurmitapetti Oy, Erkki Ojala, Onni Forsell Oy, Oy Rawalde Ab, Parkun Kuljetus Oy, Pertti Patova, Patova Oy, Esa Paulanto,

Sampo Paulanto, Juhani Pekkanen, Peltineloset Oy, Plastone Oy, Pohjanrakennus Jussinmäki Oy,

PSL Humalajoki Ky, Anselmi Puhakka, Jarmo Puoliväli, R & S Tekniikka Oy, R.J.N-Trans Oy, Rakennus Trowe Oy, Rakennusliike Tekson Oy, Rauta-Jokke Oy, Rehikon Oy, Remonttipalvelu Kaukinen T:mi, Romuliike Suotula Oy, Ros-Trans Ky, Antti Rosenström, S. Punkki Oy, S-Steel Finland Oy, Sakun Hiushuone, Salhydro Oy, Sammutinhuolto Kontkanen Oy, Sewcon Kuikka Oy, Silta ja Teline Oy, SM Nivala Oy, Star-Asfaltti Oy, Suomen Teräsmaali Oy, T. Hagelberg Oy, T:mi Esko Tynninen, T:mi Kivi Viitanen, Taksi ja Tilausliikenne Urho Viisanen, Taxi Tapani Kuparinen, Tecsol Oy, Teräskolmio Oy, Esko Teräväinen, Paavo Teräväinen, Pertti Teräväinen, Tilipalvelu P. Niinikoski Oy, Tilitoimisto Ariluoma Oy, TK Tarkkuuskoneet Oy, TK-Kuljetus Oy, TM-Tase Oy, T:mi Anja Rantanen, T:mi Jarmo Inkinen, T:mi Jukka Hietakymi, T:mi Timo Kajasniemi, TMT. Malinen Oy, Hannu Toikka, Tomppa Salminen Ky, Trans-Akseli Oy, Truck Service Finland Oy, Sami Turunen,  Unique Metal Oy, Uudenmaan Imupalvelu Oy, Vantaan Hiilenkuljetus Oy, Vastaava Mestari VL Ky, Markus Vesanen, Vesivahinko Saneeraus & Kaivuu Oy, Viherpalvelu Pihamaa Oy, Volleri Oy, Voltigo Oy, Jouko Wallenius, Woodcastle Oy, Yrityspalvelu Loihe Oy, Yritystohtori Oy

Juoksija: Minni Tuppura Tukija: Ville Tuppura

Juoksija: Hanna Vanhanarkaus Tukija: Olavi Kopponen