Hippo ilmoittautuneet 2017

Hippo 2017 ilmoittautuneet 20.5. klo 19:00  

Ensi tiistain Hippo kisaan on ilmoittautunut 464 reipasta kilpailijaa. Jos osallistujaluettelossa on nimi-, sarja tai muu virhe, niin ilmoita siitä tapani.markkula@kolumbus.fi

 

Poikien lista löytyy tyttöjen jälkeen

TYTÖT (244 kilpailijaa)  
Osallistuja Sarja
Aaltonen Sonja T2009
Ahlfors Ada T2013
Ahlfors Vera T2010
Alaverronen Aliisa T2008
Alenius Nitta T2012
Anttila Sanni T2012
Arino Annika T2009
Asikainen Eetla T2012
Bister Saaga T2011
Ekholm Ella T2011
Eskelinen Niina T2011
Haaja Armi T2008
Haimila Liisa T2012
Halonen Enna T2013
Halonen Oona T2011
Harju Erika T2011
Heikura Linnea T2011
Heinonen Ava T2011
Heinonen Erin T2011
Heinonen Ina T2009
Hellman Aada T2012
Helminen Mila T2010
Hemminki Inari T2012
Henell Emilia T2008
Hernesniemi Fanny T2013
Hietaharju Hilla T2011
Hiiro Kristiina T2007
Hirvonen Eveliina T2013
Holopainen Ada T2010
Holopainen Helmi T2009
Holopainen Lilja T2012
Huhtakangas Martta T2013
Huuskonen Aada T2012
Huuskonen Miisa T2009
Hynönen Aura T2011
Hyvämäki Vilja T2012
Häivälä Kaisla T2012
Häivälä Pihla T2008
Hämäläinen Ellen T2012
Hämäläinen Mila T2011
Hämäläinen Nella T2010
Härkönen Emilia T2010
Ihanus Emmi T2010
Ihanus Petra T2008
Innilä Emma T2012
Jaako Tilda T2011
Jaakola-Siimes Kaisla T2009
Jaakola-Siimes Pihla T2007
Jaakola-Siimes Salla T2011
Jalomäki Lilja T2012
Jelonen Hertta T2013
Juurikivi Juulia T2008
Juurinen Felicia T2012
Juutinen Sara T2010
Juvanen Elina T2008
Jämbäck Aino T2012
Kahlos Kirsi T2013
Kaljuvee Emma-Lee T2011
Kalola Anni T2008
Kalola Roosa T2011
Kangasniemi Aada T2010
Kangasniemi Elsa T2012
Kanninen Aino T2008
Kattelus Siiri T2008
Kemiläinen Ellen T2011
Kemiläinen Iiris T2013
Kemppainen Aliisa T2012
Kinnunen Milla T2010
Koivisto Sara T2009
Kolu Sarah T2008
Komulainen Aliina T2013
Komulainen Elina T2008
Koponen Viivi T2009
Korhonen Helmi T2013
Korhonen Oona T2008
Kormilainen Alisa T2012
Korppi Ellen T2012
Kortelainen Ines T2007
Korvela Minja T2007
Koski Olivia T2012
Kouri Pamela T2012
Kuoppala Saana T2009
Kuoremäki Iida T2011
Kuoremäki Moona T2009
Kuvanto Kukka-Emilia T2008
Kykkänen Neea T2012
Kärkkäinen Ella T2009
Kärkkäinen Oona T2011
Laakso Helmi T2012
Lallukka Sonja T2007
Lankinen Pinja T2011
Lappalainen Mila T2010
Lassila Sanni T2009
Latva Jenni T2012
Lehiö Liia T2009
Leskelä Odessa T2008
Leskelä Olivia T2012
Levonperä Viivi T2009
Liikkanen Emma T2009
Liikola Maija T2013
Liimatainen Liina T2010
Lindbohm Ilona T2012
Lindbohm Matilda  T2013
Lindeman Nella T2012
Lindfors Venla T2013
Lindholm Melissa T2007
Lindström Neela T2011
Lintamo Iisa T2008
Lopperi Juulia T2009
Louhivuori Milla T2009
Lund Inari T2009
Luostarinen Minja T2013
Lybeck Emma T2008
Lönnqvist Henni T2010
Lönnqvist Venla T2010
Maisi Saimi T2007
Malvela Sade T2011
Metsä-Mähkä Eevi T2013
Meuronen Jenni T2011
Montonen Laura T2008
Montonen Lotta T2013
Montonen Milja T2008
Montonen Mira T2011
Munter Aada T2013
Munter Meea T2013
Murole Anni T2008
Muukka Ella T2009
Myllykangas Taimi T2010
Myllymäki Emma T2009
Mämmi Aada T2013
Mäntynen Iida T2010
Määttä Viivi T2010
Mösö Heta T2009
Mösö Martta T2010
Niemi Minttu T2011
Niemi Peppi T2013
Niemi Vivian T2012
Nieminen Iina T2012
Nikander Minea T2011
Nikkinen Mila T2013
Nurminen Eeva T2009
Nurminen Emma T2013
Nurminen Viiviliina T2008
Nyberg Liisi T2011
Nylund Jasmin T2009
Ohlström Aada T2012
Ohra-aho Adriana T2012
Ojamo Sofia T2008
Ojamo Veera T2007
Ojamo Venla T2010
Olbert Fanny T2012
Olbert Iitu T2010
Ollanketo Ella-Minttu T2011
Ollikainen Anna T2011
Paananen Emma T2011
Pantsar Inka T2013
Pantsar Ronja T2010
Parkkila Emma T2012
Parkkonen Rianna T2013
Parviainen Lotta T2012
Parviainen Maija T2009
Pastinen Saana T2008
Pastinen Venla T2010
Paulanto Emilia T2011
Paulanto Jenniina T2009
Pekkala Neela T2009
Pekkarinen Sanni T2009
Pekkarinen Viena T2012
Peltokorpi Tilda T2011
Perkle´n Daniela T2008
Pietilä Peppi T2009
Pieviläinen Elle T2008
Pihkala Olivia T2013
Pohjonen Olivia T2011
Pyrrö Noona T2012
Pyykkö Jenna T2009
Pyykkö Milla T2011
Pyykkö Nea T2007
Raatikainen Isla T2012
Ranta Emma T2009
Rautiainen Stina T2008
Rekola Raakel T2009
Rekola Regina T2011
Ristimäki Minttu T2008
Roininen Pinja T2010
Ruupunen Iina T2011
Ruupunen Nea T2008
Ryynänen Aino T2012
Rämänen Silja T2013
Rättö Ella T2010
Rättö Melissa T2013
Rättö Oona T2013
Röytiö Milla T2007
Saarelainen Elli T2012
Saarelainen Siiri T2008
Saari Tuuli T2009
Saarinen Emma T2011
Sainio Nella T2013
Salmela Senni T2013
Salmela Silja T2010
Salminen Siiri T2011
Salminen Sofia T2013
Salmola Elina T2012
Salmola Saima T2009
Savinen Eini T2011
Savolainen Ellen T2011
Savolainen Siina T2012
Simonen Veera T2012
Sistonen Jenna T2010
Sjöstedt Ellen T2007
Suomi Alexandria T2011
Sylvestersson Armi T2013
Syrjänen Eden T2008
Syrjänen Iida T2013
Syrjänen Kaisla T2007
Tallqvist Ronja T2010
Tiainen Eevi T2011
Tofferi Lilja T2010
Tofferi Linnea T2007
Tofferi Sylvia T2009
Tolonen Nita T2012
Tuhkanen Iida T2011
Tuominen Saaga T2011
Turunen Vanessa T2009
Törrönen Riina T2010
Urpalainen Meea T2010
Urpalainen Mette T2011
Wahlström Mila T2011
Vainio Avelia T2012
Vainio Saika-Tuuli T2013
Valkonen Elviira T2009
Vauhkonen Siru T2013
Vauhkonen Tara T2011
Vehkaoja Emilia T2007
Veijalainen Jeela T2010
Veijalainen Jesmin T2007
Vesterinen Sofia T2011
Viita Milja T2009
Wikberg Vanessa T2013
Wikström Inkeri T2013
Virkonmaa Tia T2009
Vitikainen Venla T2012
Vitikainen Vilja T2010
Ylivaara Emma-Maaria T2010

POJAT (220 kilpailijaa)

 
Osallistuja Sarja
Aakkula Ilja P2013
Ahonen Jimi P2013
Ahro Niila P2012
Ahro Ukko P2010
Alenius Jimi P2010
Ansamaa Joel P2013
Asikainen Eemin P2010
Auranen Olli P2011
Bister Samuel P2013
Bister Sebastian P2009
Ek Otso P2010
Ekholm Eemeli P2013
Engström Tomas P2012
Erkkilä Eino P2009
Erkkilä Eero P2011
Eskelinen Eeli P2012
Eskelinen Eetu P2009
Eväsoja Leo P2010
Eväsoja Otto P2007
Forslund Oskari P2010
Forsström Antti P2010
Furman Dominic P2012
Hakala Veikka P2013
Hakala Viljami P2012
Hallikas Niko P2009
Hallikas Otto P2011
Harju Emil P2013
Heikkola Severi P2008
Heikura Kasperi P2013
Heiskanen Topi P2009
Hemminki Tiitus P2010
Hietaharju Otso P2013
Himberg Milo P2012
Himberg Noel P2013
Hirvonen Eelis P2011
Holmberg Jimi P2013
Holopainen Juho P2012
Huhtakangas Aleksi P2007
Huuskonen Eetu P2007
Huuskonen Joona P2010
Hyvärinen Marko P2010
Hölsä Kalle P2011
Immonen Väinö P2011
Inkinen Lenni P2011
Jaakonsaari Eino P2012
Jaakonsaari Roope P2011
Jauho Antton P2012
Jelonen Onni P2010
Johansson Daniel P2012
Josefsson Max P2009
Juhola Ukko P2013
Jurvakainen Aaron P2010
Jurvakainen Patrik P2012
Juutinen Aleksi P2011
Juvanen Aleksi P2010
Kahlos Elmo P2011
Kahlos Riku P2008
Kakko Ilari P2012
Kallio Arttu P2008
Kallio Severi P2011
Kalliokoski Samu P2012
Kalliomäki Weeti P2011
Keisa Eemeli P2009
Ketonen Sylvester P2009
Kiljunen Oliver P2012
Kiljunen Topias P2009
Kinnunen Atte P2008
Kivistö Otso P2010
Kobylin Jarkko P2013
Koivisto Joonatan P2008
Koivisto Kevin P2012
Koivisto Tomas P2011
Koivusilta Aatu P2011
Koponen Leevi P2011
Korhonen Jyri P2012
Korhonen Riku P2010
Korpela Miika P2009
Koski Aleksi P2009
Koskinen Luke P2011
Kuisma Verneri P2011
Kuoppala Eetu P2010
Kuronen Alexis P2009
Kärhä Ville P2012
Laakso Onni P2010
Laaksonen Rasmus P2012
Laapotti Tuomas P2012
Lahti Eino P2009
Lallukka Niklas P2010
Latva Joni P2008
Latvala Eetu P2008
Latvala Elmeri P2010
Laurila Antti P2011
Lehikoinen Aksu P2010
Lehikoinen Vili P2012
Lehiö Lenni P2012
Lehtinen Jesse P2010
Lehtinen Luka P2009
Lehto Atte P2013
Lehto Jesse P2011
Lehtonen Elias P2011
Leppälahti Akusti P2010
Leppälahti Viljami P2013
Lerssi Joonas P2011
Lesonen Elja P2008
Lesonen Elmo P2010
Liimatainen Lenni P2012
Liimatainen Nikolas P2008
Lindfors Romeo P2010
Lindström Nicholas P2009
Lopperi Taavi P2007
Lybeck Elmeri P2007
Lybeck Lassi P2010
Majuri Timi P2010
Matikainen Luka P2013
Meuronen Joona P2009
Miettinen Mauno P2010
Mourujärvi Jere P2009
Mourujärvi Jonne P2007
Muukka Emil P2012
Myyrinmaa Frans P2010
Mäkelä Leo P2013
Männistö Christoffer P2013
Mäntylä Eemeli P2013
Nevala Jonni P2011
Niemelä Aaron P2011
Nikkola Konsta P2011
Nurmi Jooa P2011
Nurmi Milo P2008
Nyfors Lassi P2012
Nyström Veikko P2011
Ojamo Antti P2011
Olenius Jimi P2009
Olin Oliver P2013
Ollila Pauli P2012
Orjala Eelis P2010
Paananen Jere P2009
Paananen Joona P2008
Pajasmaa Elmeri P2009
Pajula Vilho P2012
Parkkonen Samu P2013
Parviainen Eemeli P2011
Parviainen Oskari P2011
Pastinen Antti P2007
Pastinen Jarkko P2010
Pekkarinen Eelis P2010
Peltokorpi Oscar P2013
Peltola Eemil P2010
Pernell Noel P2012
Peuna Konsta P2013
Pieviläinen Topias P2011
Raatikainen Aarni P2010
Ranta Joel P2011
Rautiainen Hugo P2008
Reinekoski Toni P2013
Rekola Martti P2007
Ridala Meelis P2012
Roine Oiva P2012
Roininen Roni P2012
Rosenberg Elmo P2010
Roulamo Rasmus P2010
Rytkönen Emil P2009
Rytkönen Julius P2013
Rytkönen Ron P2007
Röytiö Aaron P2011
Saarela Sampo P2011
Saari Elias P2011
Sainast Sebastian P2010
Sainila Elvin P2013
Sainila Moel P2008
Sainila Rene P2007
Salminen Artur P2012
Salminen Leon P2010
Salmitie Eljas P2007
Salo Rasmus P2011
Samanen Matias P2009
Savinen Eetu P2008
Selvenius Severi P2013
Simola Eino P2013
Simonen Aatu P2009
Sirenius Lari P2011
Sirenius Leevi P2012
Soini Elias P2008
Soini Joonas P2010
Soini Matias P2013
Stenvall Aleksi P2011
Suojalehto Aleksi P2013
Suojalehto Eetu P2011
Suomi Adrian P2013
Terho Leevi P2010
Thomsson Eetu P2012
Tiainen Eino P2013
Tiger Aaro P2011
Tiger Oskari P2009
Tiikkainen Eetu P2012
Toivonen Peetu P2012
Toivonen Topi P2010
Tuhkanen Aatu P2007
Turunen Patrik P2008
Tynkkynen Max P2012
Törrönen Iikka P2013
Vahtera Kasper P2012
Vanhanarkaus Lauri P2011
Vauhkonen Joonas P2009
Weckström Otso P2011
Viita Nooa P2013
Villa Lassi P2009
Vuorela Jasper P2009
Vuorela Joona P2008
Vuorela Juuso P2012
Vuorio Akseli P2012
Vähäkainu Daniel P2009
Väätäinen Aaron P2012
Väätäinen August P2010
Ylinen Juhani P2012
Ylitalo Jesse P2012
Ylänen Rasmus P2012
Ylänen Viljami P2009
Åke Elis P2011
Åke Jooa P2013
Åke Noel P2009